لیورپول، انگلستان

در کشور پادشاهی متحد بسیاری از شهرها و  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد شهرهای بزرگ را خواهید یافت که می توانید از آنها دیدن کنید. از این میان، شهر لیورپول یکی از شهرهایی است که باید برای آمدن و بازدید از آن وقت بگذارید. شما می توانید این شهر را در امتداد سمت شرقی خور مرسی پیدا کنید. اینجا هم یک شهر و هم یک منطقه شهری در منطقه مرسی ساید محلی در شمال غربی پادشاهی متحده است. شهر لیورپول در ابتدا به عنوان یک بخش در سال 1207 تأسیس شد و در سال 1880 به عنوان یک شهر به آن اعطا شد.

بازدیدکنندگان لیورپول شهری مدرن را خواهند یافت که در آن می‌توانند مناظر جالب بسیاری را همراه با امکانات مدرن مورد نیاز برای لذت بخشیدن به تعطیلات لذت ببرند. در اینجا می توانید سرگرمی هایی مانند خرید، باشگاه، بازدید از مراکز تفریحی و پارک ها را با دیدن مناظر لیورپول ترکیب کنید. این به شما کمک می کند تا زمان خود را در این شهر راحت تر کنید، اگر از نقشه برای یافتن برخی از مناظر مورد علاقه خود استفاده کنید، برای شما مفید خواهد بود.

از مناظر مختلفی که می توانید در این شهر پیدا کنید، باید سعی کنید از ساختمان گوشت های بدون چربی Regal دیدن کنید. شما می توانید این ساختمان را در نزدیکی رودخانه پیدا کنید. انجمن . در سال 1911 ساخته شد، می‌بینید که ساختمان‌های گوشت بدون چربی Regal هنوز ظرفیت تسلط بر خط افق لیورپول را دارند. این ساختمان همچنین خانه پرنده افسانه‌ای گوشت‌های لاغر است که بر بالای ساختمان نشسته است و به ویرال نگاه می‌کند. از بین ساختمان‌ها و بناهای باستانی مختلفی که در لیورپول خواهید دید، این ساختمان گوشت بدون چربی سلطنتی نمادی از آب‌نمای لیورپول است.

مکان دیگری که هنگام حضور در لیورپول باید از آن دیدن کنید، موزه جهانی لیورپول است. شما می توانید این موزه را در نزدیکی سنت پیدا کنید. راهرو جورج. با نگاهی به این موزه خواهید دید که پر از مجموعه ای عالی از مصنوعات است که برای شما جالب خواهد بود. به عنوان مثال شما خواهید دید که یک دسته از موشک های بریتانیا نشان می دهد وجود دارد. علاوه بر دیدن این موارد نشان می‌دهد که از دیدن مصنوعات ابریشم که می‌توان در این موزه استقبال کرد، لذت خواهید برد.

دوستداران موسیقی و بیتلز از سفر به شهر لیورپول لذت خواهند برد زیرا این شهر خانه بیتلز است. در اینجا داستان بیتلز را در آلبرت داک خواهید دید. داستان بیتلز موزه ای است که فقط به بیتلز اختصاص دارد. از طریق این موزه با موضوع بیتلز، نشانه‌های متعددی مانند ابزارهایی که گروه در طول دوران حرفه‌ای خود به عنوان نوازنده استفاده می‌کردند و سایر مصنوعات که به محبوبیت بیتلز در سراسر جهان کمک کردند را مشاهده خواهید کرد. علاوه بر دیدن این مصنوعات، می‌توانید جاذبه‌های دیگری بر اساس بیتلز از جمله خانه‌های آن‌ها، مزارع توت‌فرنگی، سنت کنار جاده، مجسمه‌های یادبود و موارد دیگر را ببینید.

البته اینها تنها مناظری نیستند که می توانید هنگام بازدید از لیورپول ببینید. موزه‌ها، ساختمان‌های معنوی و پارک‌های متعددی وجود دارد که می‌توانید در آنها کاوش کنید. همه این مناظر و بسیاری دیگر که در لیورپول خواهید دید، تعطیلات شما را در این شهر به خاطره انگیزی تبدیل خواهند کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *